Odvětví, do kterých dodáváme výrobky

Chemické zpracování

Jedinečná kombinace technických znalostí, místního servisu a výrobků vysokého výkonu společnosti Chesterton poskytují odborné znalosti vyžadované v závodech chemického zpracování na celém světě.

Výrobci originálních zařízení, inženýři a dodavatelé

Společnost Chesterton má nadšený tým pro výrobce originálního zařízení (OEM), který zajišťuje technický prodej a podporu výrobcům originálních zařízení po celém světě. Náš velmi zkušený regionální manažer pracuje přímo s výrobci na poskytování jedinečných řešení s přidanou hodnotou, a to od nejnáročnějších a nejsložitějších až po ty nejzákladnější a nejběžnější.

Technická voda

Jsou k dispozici místní specialisté služeb společnosti Chesterton vybavení širokou škálou produktů, kteří s vámi budou spolupracovat a poskytovat vám informace, odborné zkušenosti a školení, které povedou k výsledkům.

Farmaceutický průmysl

Čistota a zjistitelnost jsou důležitými požadavky pro farmaceutický průmysl. Technologie společnosti Chesterton zabezpečují nízké riziko, jedinečná řešení, která splňují ty nejpřísnější požadavky na proces v současné farmaceutické výrobě.

Potraviny a nápoje

Společnost Chesterton splňuje požadavky společností vyrábějících potraviny a nápoje rychlými a dobře fungujícími řešeními kombinovanými s odborným servisem. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním správného řešení pro konkrétní aplikaci.

Energie z fosilních zdrojů

Již více než sto let spolupracuje společnost Chesterton s elektrárnami na fosilní paliva na zvýšení spolehlivosti zařízení, a neustále tomuto odvětví poskytuje inovační řešení.

Všeobecná výroba

Společnost Chesterton vyvinula cílená řešení pro uspokojování potřeb různých odvětví, včetně automobilového průmyslu, odvětví železa, umělých hmot, pneumatik a lepenky.

Hydroelektrická energie

Se zaměřením na maximalizaci efektivnosti závodu nabízí společnost Chesterton odvětví hydroelektrické energie jedinečná řešení, u kterých se prokázalo, že zvyšují spolehlivost zařízení.

Zpracování uhlovodíků

Rafinérský průmysl se stále snaží uspokojovat rostoucí poptávku a zároveň snižovat fugitivní emise a výrobní náklady. Výrobky Chesterton jsou určeny k tomu, aby pomáhaly těmto závodům dosáhnout jejich cíle.

Nukleární energie

Naši specialisté služeb v terénu, kteří mají v tomto odvětví bohaté zkušenosti, poskytují logistickou a technickou podporu s cílem zajistit, aby výpadky vašeho závodu probíhaly hladce. Společnost Chesterton poskytuje řadu výrobků a služeb s cílem lépe organizovat váš proces.

Loďstvo

Program tekutého těsnění pro loďstvo od společnosti Chesterton vám přináší „spolehlivost od suchého doku k suchému doku“ s místní dodávkou a servisem v každém velkém přístavu světa. Náš zjednodušený program zásob lépe organizuje a standardizuje nákupní požadavky a činí výběr rychlý a snadný.

Papírovina a papír

Průmysl papíroviny a papíru vyžaduje odolné výrobky splňující požadavky na nejvyšší bezpečnost, které vydrží náročné aplikace.

Zpracování minerálů a rud

Zpracování rud vyžaduje výrobky splňující požadavky na nejvyšší bezpečnost tak, aby vydržely příslušné agresivní prostředí, a společnost Chesterton má obrovské množství řešení vycházejících z pochopení přísných požadavků na zpracování železa, niklu, hliníku, mědi, fosfátů a jiných minerálů a rud.

Ocel

Pomocí rozsáhlých zkušeností společnosti Chesterton v tomto odvětví jsme schopni nabídnout širokou škálu výrobků, jejichž kvalita se prokázala ve všech odvětvích.

Těžební průmysl

Společnost Chesterton prokázala, že má spolehlivá řešení, která zvýší výkon a ziskovost vašeho zařízení pro aplikaci při povrchové a podzemní těžbě.

Odpadní vody

Udržování infrastruktury je základním požadavkem odvětví odpadních vod. Výrobky společnosti Chesterton poskytují spolehlivost a trvanlivost požadovanou odvětvím odpadních vod.