Zpracování uhlovodíků

Rafinérský průmysl se stále snaží uspokojovat poptávku a zároveň snižovat fugitivní emise a výrobní náklady. Výrobky Chesterton jsou určeny k tomu, aby pomáhaly závodům plnit jejich cíle. Program ventilového těsnění Chesterton splňuje ty nejpřísnější požadavky týkající se emisí “reálného světa”. Určujeme normu pro vypouštěcí ventily těsnění, uzavírací ventily a ventily poháněné motorem s hlavními rafinéry po celém světě.

Naše velmi důležitá přírubová těsnění poskytují řešení pro pevně instalované zařízení k tomu, aby fungovalo bez unikání od otočky k otočce. Inovativní mechanická těsnění společnosti Chesterton poskytují jedinečná, spolehlivá řešení na široké škále zařízení a zajišťují výborné alternativy k těsnění originálního zařízení.
 

Nákladná aktiva chladicího systému jsou chráněna obaly Chesterton ARC® , které mají za následek dramatické snížení nákladů na údržbu a přerušení výroby.


Toto kombinováno s našimi jedinečnými výrobky zaměřenými na údržbu pro specifické aplikace, jako je například šroubování při vysokých teplotách a mazání a ochrana ložisek, mají za následek zvýšení výkonu vyžadovaného těmito údržbovými týmy.

 

Chcete vědět více? Kontaktujte nás.